logo
Nákupný košík

Hlavné menu
+
+

Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

"Firma Grandiosoft odviedla skvelú, nadštandardne profesionálnu prácu. Prístup k zákazníkovi, odborné znalosti pri tvorbe web stránok, ochota, promtnosť a flexibilita, ľudskosť a kvalita práce prispôsobiť sa k potrebám zákazníkovi plnohodnotne sa prezentovať na internete svojimi ponúkanými službami, na základe tohoto všetkého zaraďujem túto spoločnosť medzi poprednými tvorcami kvalitných web stránok v našom regióne. Vďaka Vám! Odporúčam do ďalšej pozornosti! "

Ladislav Bugyi, konateľ spoločnosti Parmelia-VM, s.r.o.

 

 

 

 

Webová prezentácia pre Parmelia-VM bola vytvorená firmou Grandiosoft. Zaoberáme sa tvorbou web stránok ako aj internetových obchodov, ktoré spĺňajú náročné kritériá a požiadavky našich klientov. Individuálnym prístupom ich však všetky zapracovávame a našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Vytvorenie web stranky alebo eshopu robíme srdcom.

Redizajn web stránok či eshopov je takisto veľmi dôležitý. Po určitom čase treba Vašu stránku alebo obchod prerobiť, dať mu nový vizuál a funkcie. Pri vzhľade je veľmi dôležitý originálny dizajn, ktorým dokážete upútať zákazníkov a návštevníkov Vašej stránky. Originálnym dizajnom sa dokážete identifikovať z radu konkurencie a byť zaujímavý pre ostatných. Pri tvorbe a redizajne používame náš vlastný administračný systém, ktorým si dokážete neskôr aj Vy spravovať Vašu web stránku či eshop. Prípadne môžete jej administráciu ponechať na nás. Určite Vám však stránku či obchod na začiatku naplníme obsahom, ktorý nám dodáte. K tomu Vám v našom administračnom systéme dokážeme nainštalovať moduly, ktoré sú pre Vás zaujímavé a ktoré využijete pri administrácií. Ich výhody a nevýhody s Vami prekonzultujeme a Vy si vyberiete ideálne riešenie pre Vás.

K web stránkam a k eshopom Vám ponúkame aj SEO optimalizáciu. Tento typ optimalizácie má za následok vyššie zobrazovanie Vašej web stránky či internetového obchodu na jednotlivé kľúčové slová vo vyhľadávači. Je to dlhodobý proces, ktorý má však aj dlhodobé účinky. Ak by ste potrebovali zákazníkov ihneď a chcete vidieť výsledky takmer okamžite, zvolíme pre Vás PPC kampaň a teda platenú reklamu. Vďaka nej budete mať prílev nových zákazníkov a návštevníkov. Je len na Vás, pre čo sa rozhodnete, my Vám vždy ochotne poradíme a uskutočníme Vašu voľbu.

Webová stránka od GrandiosoftVšetky práva vyhradené - www.parmelia.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
© Copyright 2013 www.parmelia.sk | Advokátska kancelária Mgr. Róbert BÁNOS | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Odstúpenie od zmluvy | Reklamačný formulár | Platforma RSO

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM